Головна » 2017 » Листопад » 26 » Матеріально-технічне забезпечення закладу
20:39
Матеріально-технічне забезпечення закладу

Матеріально-технічне забезпечення закладу

Сушовецький дошкільний навчальний заклад розміщений у пристосованому приміщенні, яке забезпечує оптимальні умови для організації навчально-виховного процесу. Приміщення закладу складається з харчоблоку, навчальної та спальної кімнати, коридору та допоміжних приміщень, яке використовується за призначенням і має задовільний стан, що відповідає санітарно-гігієнічним нормативам і правилам пожежної безпеки. Забезпечена установа проточною водою, каналізацією.

Навчальна, ігрова кімнати забезпечені необхідними меблями, дидактичними посібниками та іграшками у відповідності до «Типового переліку обов’язкового обладнання, навчально-наочними посібниками та іграшками для дошкільних навчальних закладів». Заклад забезпечений навчально-наочними посібниками та іграшками. У групі накопичено і систематизовано весь дидактичний, наочний матеріал для організації навчально-виховного процесу з дітьми відповідно для дошкільного віку. Розроблена картотека дидактичних та рухливих ігор. В наявності спортивний інвентар: обручі, м’ячі, мішечки з піском, кеглі та нестандартне обладнання для занять з фізкультури. У групі створено предметно-ігрове середовище, яке забезпечує діяльність дітей дошкільного віку необхідними атрибутами, іграшками та предметами та сучасними технічними засобами навчання (магнітофон, комп’ютер, принтер). Театралізований осередок містить різні види театрів, елементи декорацій, атрибути для ігор-драматизацій, костюми та їх елементи. Осередок образотворчої діяльності має різноманітне наповнення: різні види олівців, фарби, фломастери, крейду, папір для малювання, розмальовки, мольберти, пластилін. У народознавчому-розміщені предмети української державності та національної символіки, традиційні українські іграшки, витвори декоративно-ужиткового мистецтва. У природничому -знаходяться постійні та змінні об’єкти природи, календар природи, альбоми, фотографії. 

У навчальній групі створені умови для різних видів ігор:сюжетно-рольових, конструктивно-будівельних, дидактичних, театралізованих. Меблями, посудом, м’яким інвентарем установа укомплектована. Меблі підібрані згідно із ростом дітей, проводиться їх маркування.

У закладі є роздягальна кімната, яка обладнана шафами для зберігання дитячого одягу та змінного взуття; спальні кімнати забезпечені ліжечками та достатньою кількістю змінної білизни, туалетна кімната укомплектована умивальниками та забезпечена проточною водою.

У 2016 році був проведений капітальний ремонт приміщення: замінено вікна, двері на металопластикові, встановлено нову огорожу, проведено реконструкцію даху, добудовано коридор. Закуплено дитячі шкафчики, пральну машину автомат, на харчоблок - стіл роздаточний.

Заклад забезпечений ігровим майданчиком, який естетично оформлений і відповідає віку дітей та санітарно-гігієнічним нормам, безпеці життєдіяльності. Проведена значна робота по покращенню стану ігрового майданчика .Виготовлено і встановлено нове обладнання, а саме: гірка, гойдалка, проведено ремонт і фарбування малих архітектурних форм.

Категорія: Матеріально-технічне забезпечення закладу | Переглядів: 37 | Додав: kukucia-15 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar